• −20%
Citrinžolės sėklos 0,1g
Citrinžolės sėklos 0,1g
0,79 € 0,99 €
Paskubėkite! Akcija baigsis po
d. val. min. s.
Mokesčiai
Su mokesčiais

Pasižymi maloniu, citriną primenančiu kvapu. Citrinžolės auga dideliais kupstais – lapai išilgi, linijiški, gali siekti net 1,5–2 m ilgį. Lapų makštys mėsingos, jose susikaupę daug kvapiųjų medžiagų.
Naudojamos dalys yra ir lapai, ir gumbai. Iš augalo lapų gaminama arbata, jie dedami kaip prieskonis į mėsos, žuvies, jūros gerybių patiekalus, sriubas. Citrinžolių aliejus atbaido uodus ir kai kuriuos kitus kenkėjus, bet vilioja bites, veikia prieš grybus ir pelėsius. Citrinžolių aliejaus dedama į muilus, šampūnus, vabzdžius atbaidančius mišinius.

SKU
590759550476

II-IV IV-VI V 20x65cm Saulėta VI-IX

daiginimui galima sėti II-IV mėnesiai, vėliau perkelti į dirvą. Sėdami neuždenkite sėklų dirvožemiu, bet švelniai įspauskite jas į substratą. Esant 20–25°C temperatūrai, sėklos išdygsta po 3–4 savaičių. Prieš žiemą augalus reikia perkelti į šviesią šildomą patalpą. Citrinžolei reikalinga šilta, saulėta vieta, apsaugota nuo vėjo.

590759550476

Charakteristikos

Auginimo sąlygos
Auginame lauke
Pusiau pavėsis
Saulėta
Ruošimo būdai
Vartojami švieži
Sėjos laikas
Balandis
Gegužė
Kovas
Derlius
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias