• −20%
BIO THYMI augalų priežiūros priemonė 500ml

BIO THYMI augalų priežiūros priemonė 500ml

7,19 € 8,99 €
Paskubėkite! Akcija baigsis po
d. val. min. s.
Mokesčiai
Su mokesčiais

Natūralus čiobrelių ir kadagių ekstraktas daržovėms, vaismedžiams ir dekoratyviniams augalams

SKU
477160149321

SAVYBĖS

Natūralus čiobrelių ir kadagių ekstraktas daržovėms, vaismedžiams ir dekoratyviniams augalams. Sustiprina augalus. Skleidžiamo ekstrakto kvapo vengia kenkėjai. Nupurškus ekstraktu, kenkėjai pasišalina nuo jiems nemalonaus kvapo 100 % natūrali augalų priežiūros priemonė be jokių pridėtinių cheminių medžiagų. Thymus Vulgaris aliejaus sudėtyje yra timolio, karvakrolio ir įvairių monoterpenoidų, o Juniperus communis aliejaus sudėtyje yra šaperono ir δ-kadineno.

NAUDOJIMAS

Prieš naudodami suplakite. Tolygiai (iš abiejų lapo pusių) nupurškite augalus, jei juos užpuola kenkėjai. Skirtas dekoratyviniams augalams, vaismedžiams, vaiskrūmiams, gėlėms, prieskoniniams augalams, lauko bei šiltnamio daržovėms. Naudoti pagal poreikį. PATVIRTINTAS VEIKSMINGUMAS: mūsų produktai yra ilgus metus kauptų žinių, patvirtintų tyrimų ir technologinių inovacijų rezultatas. Jų veiksmingumas buvo išbandytas ir patvirtintas profesionaliose laboratorijose.

PRODUKTO SUDĖTIS:
Čiobrelių ekstraktas (Thymus vulgaris) 5%
Kadagių ekstraktas (Juniperus communis) 1%

477160149321

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias