• −20%
Raudonųjų kopūstų sėklos 10g daiginimui
0,95 € 1,19 €
Paskubėkite! Akcija baigsis po
d. val. min. s.
Mokesčiai
Su mokesčiais

Sėklos, skirtos jauniems lapeliams – mikrožalumynams – auginti.Kopūstų daigai yra puikus vitaminų A ir C bei B, E, H, K, PP šaltinis. Juose taip pat yra daug kalcio, geležies, magnio, kalio, sieros ir daugybės mikroelementų, tokių kaip jodas, manganas, litis ir selenas. Dėl didelio antioksidantų kiekio jie stiprina imuninę, nervų ir kaulų sistemas, dantis ir limfmazgius. Kaip ir brokolių daiguose, juose yra sulforafano – priešvėžinės medžiagos, kuri saugo mūsų organizmą nuo vėžio – jo koncentracija kopūstų daiguose yra daug didesnė nei pačiuose kopūstuose. Kopūstų daigai yra paruošti valgyti, kai pasiekia maždaug 2,5–3 cm ilgį. Jų skonis primena šviežią kopūsto galvą.

SKU
590759550889

Išparduota

Paruošimas: pamerkite pakuotės turinį į vandenį nakčiai. Kitą dieną išdėliokite sėklas į daiginimui skirtą indą. Atsižvelkite į tai, kad dygdamos jos padidės apie 4 kartus. Laikykite kambario temperatūroje, šviesioje patalpoje. 2–3 kartus per dieną nuskalaukite ir sudrėkinkite sėklas, kol jos sudygs (4–6 dienas). Jos valgomos iš karto sudygusios, galima laikyti šaldytuve 1–2 savaites.

.


590759550889

Charakteristikos

Auginimo sąlygos
Auginame ant palangės
Auginame namie
Ruošimo būdai
Salotoms
Sultims
Vartojami švieži
Sėjos laikas
Balandis
Birželis
Gegužė
Gruodis
Kovas
Lapkritis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Sausis
Spalis
Vasaris
Derlius
Balandis
Birželis
Gegužė
Gruodis
Kovas
Lapkritis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Sausis
Spalis
Vasaris

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias