5,69 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

SUMIN žalioji vaistinė FITONCIDINIŲ AUGALŲ EKSTRAKTAS
Paskirtis: natūrali visų augalų priežiūros priemonė, skirta augalams kenkiančių kenkėjų kontrolei sukurdama nepalankias gyvenimo ir maitinimosi sąlygas. Naudojimas: purkšti augalus ir jų šaknų zoną – 10 ml/1 l H2O, kas 10-14 d. vegetacijos metu, pasirodžius pirmiesiems kenkėjams. Priemonė naudotina kaip alternatyvi priemonė insektoakricidams.

SKU
590710201267

Priemonė neklasifikuojama kaip pavojinga. Jos sudedamosios dalys nėra klasifikuojamos kaip pavojingos ir nėra įtrauktos į pavojingų medžiagų sąrašą pagal galiojančius reglamentus. Prieš naudojimą priemonę suplakti. Nuosėdų, dujų, baltų apnašų susidarymas yra natūralus reiškinys ir nesumažina priemonės kokybės. Nenaudoti kartu su cheminiai augalų apsaugos produktai. Sudėtis: ekstraktas iš česnako, čili pipirų, imbiero ir ciberžolės fermentacijos proceso, dalyvaujant laktobaciloms ir bacilų bakterijoms. Pakuotė - 100 ml.

590710201267

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias