13,99 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

Ar norėtumėte tapti tikrais sodininkais ir pažaisti pačių išaugintame „Sodolende“? Tuomet drauge su šeima leiskitės į stebuklingą augalų pasaulį! Tai žaismingas procesas ir garantuotas geras rezultatas, kokybiškas laikas kartu ir komandinis darbas. Be to, būdas skatinti kūrybiškumą, atsakomybę ir gausinti žinias, kaip auga augalai.

SKU
477016892249

Atidarę „Sodolendo“ dėžę, pirmiausia ieškokite magiškų sėklų!
Pasėję jas į mini sodo šiltnamį, stebėkite, kaip augalai prasiskverbia per žemę ir stengiasi pasiekti saulės spindulius. Tai tikrai stebuklinga! O kai jie pradės žaliuoti ir žydėti, galėsite juos piešti ir spalvinti įtraukiančioje spalvinimo knygoje. Tačiau tai dar ne viskas! Rinkinyje rasite lipdukų, kurie padės papuošti daiginimo puodelius ar augalų žymeklius. Kaip auginti? Į puodelius įdėti kokosų tabletes ir lėtai, su tarpais, užpilti 150–175 ml vandens. Palaukti 3–5 minutes, kol išbrinks tabletės. Prieš klojant juostas, dirvą reikia palaistyti. Paklotą juostą užberti dirvožemiu ir vėl gausiai palaistyti. Uždėti ant šiltnamio dangtį. Reguliariai laistyti.
Pradėkite nuotykį sode, balkone ar tiesiai ant palangės!

Rinkinį sudaro: Kultūrų sėklos 6 vnt (pomidorai, lapiniai ridikėliai, salotos, pipirnės, gražgarstės, žolė katėms) Daiginimo puodeliai 6 vnt Bambukiniai žymekliai 6 vnt Kokoso tabletės 6 vnt Daiginimo šiltnamis Lipdukai Spalvoti pieštukai Spalvinimo knygelė.

477016892249

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Naujos prekės

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias