0,99 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

Priemonė, skirta valkties, miltligės apnašoms valyti nuo agrastų, serbentų, dekoratyvinių augalų bei gėlių.

SKU
4771467281207

Išparduota

TIRPALO PARUOŠIMAS: į indą supilti 10 litrų šilto vandens, supilti kalcionuotą sodą, muilą ir maišyti, kol medžiagos visiškai ištirps. Po to filtruoti ir purkšti reikiamus augalus.
NAUDOJIMAS: agrastai ir serbentai pirma kartą purškiami prieš sprogstant pumpurams. Vėliau dar du kartus kas 10-14 dienų. Gėles ir dekoratyvinius krūmus galima purkšti visos vegetacijos metu.
SUDĖTIS: kalcinuota soda - 50g, muilas - 50g.
SAUGUMAS: laikyti sausoje vietoje, atskirai nuo maisto produktų, gyvulių pašarų ir kaitinimo šaltinių. Apsaugoti nuo kontakto su kitais chemikalais - rūgštimis. Vengti perdėto dulkių susidarymo. Vengti kontakto su akimis.
PAVOJINGUMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

4771467281207

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias