9,75 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

Aukščiausios kokybės organinės trąšos su mikroelementais. Pagamintos tik iš natūralių medžiagų, jose nėra cheminių priedų. Tinka tręšti daržovėms (tiek lauko, tiek šiltnamio), vaismedžiams, vaiskrūmiams, braškėms, vejai. Organinėmis trąšomis užauginti vaisiai palankūs ir sveikatai, ir gamtai.

SKU
4771601491691

Paskutinė prekė

SAVYBĖS

Tai organinės trąšos, skirtos tręšti augalams pavasarį, vasarą. Jos ne tik skatina augalų augimą, visavertį vystymąsi ir derėjimą, bet ir stimuliuoja dirvožemio aktyvumą, gerina jo struktūrą.

NAUDOJIMAS

Šios trąšos barstomos aplink augalus arba įterpiamos į dirvą (15—20 cm nuo šaknų). Patręštus augalus patariama palieti. Jei labai sausa — netręšti.

TRĘŠIMO NORMOS

BARSTANT g / 1 m²
Lauko daržovėms 200
Šiltnamio daržovėms 150-200
Braškėms ir kitoms uogoms 200
Gėlėms, dekoratyviniams augalams 100
Jauniems medeliams 50-100
Bulvėms 150-200
Vejoms 50-150

Taip pat galima patręšti prieš sėją ar sodinimą, kad pagerėtų dirva. Tam šias trąšas reikia išbarstyti likus 10 dienų iki sėjos ar sodinimo. Patręšus palaistyti.

SAUGUMAS

Šias trąšas reikia naudoti pagal paskirtį ir paisyti instrukcijų. Laikyti uždarytas sausoje, vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Tuščios pakuotės pašalinamos su kitomis namų buitinėmis atliekomis.

TINKAMAI SANDĖLIUOJANT GALIOJIMO LAIKAS NERIBOTAS

4771601491691

Charakteristikos

Trašų tipas
Granuliuotos trąšos
Organinės trąšos

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Naujos prekės

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias