6,99 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

Koncentruotos samanotų vejų trąšos - geležies mikroelementinės trąšos skirtos tręšti samanotas vejas. Aukštos geležies koncentracijos mikrogranulės, efektyviai, 48 val. bėgyje, sustabdo samanų vegetaciją.

SKU
5907487102812

Išparduota

Trąšos neskatina vejinės žolės augimo, tam papildomai reikia naudoti Agronom Vejų trąšas (3-4 kg/a) arba Agronom ilgo poveikio vejų trąšas (2-3 kg/a).  Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Trąšas išberkite samanotuose vejos plotuose. Trąšų norma priklauso nuo vejos samanotumo laipsnio. Parudavusias samanas pašalinti iš vejos (išgrėbti). Esant poreikiui veją atsėti iš naujo. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. Tręšiant saugoti betoninius paviršius (trinkeles, plyteles, bordiūrus, sieneles, tvoreles ir pan.), nes kontaktujant su trąšomis jie ruduoja.  Trąšų norma: barstyti samanotą veją – 20 g/m2 arba tolygiai laistyti samanotą veją – 10 g/1 l H2O/1 m2 arba purkšti samanotą veją – 100 g/3 l H2O/15 m2.  Tirpalui ruošti nerekomenduojama naudoti metalinių indų ir maišymo priemonių, naudoti šiltą ir minkštą vandenį. Tirpalo nepurkšti ant metalinių paviršių. Tirpalą draudžiama maišyti su trąšomis, kurių sudėtyje yra fosforo, magnio ir kalcio. Vejos spartesniam atgaivinimui maišyti tik su karbamidu. Purkšti (laistyti), kai oro temperatūra ne aukštesnė kaip +20oC (ryte, vakare, debesuotą dieną). EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: E.1.4.4a, neorgninės mikroelementinės geležies trąšos (geležies sulfatas) – Fe 17,3. Alternatyvi trąšų panaudojimo paskirtis:
●Samanotų ir/ar kerpėtų vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas - 50 g trąšų ištirpinti 2 l vandens. Purkšti (gausiai tepti teptuku) samanotas ir kerpėtas kamieno (stiebo) ir šakų vietas.
●Erikinių augalų tręšimas - 30 g/m2. Tręšti lokaliai, įterpti po mulčiu, po tręšimo palaistyti. Trąšų mitybinės medžiagos apsaugo nuo chlorozės ir didina dirvos sluoksnio rūgštingumą (pH). 
 ●Profilaktinis vejos tręšimas. Norint veją apsaugoti nuo pavasarinio pelėsio ar grybų, būtina ją profilaktiškai tręšti trąšomis su mikroelementais purkšti  – 50 g/5 l H2O.  Veją purkšti spalį ar lapkritį arba anksti pavasarį, nutirpus sniegui. Gauto tirpalo užtenka 2-3 arams. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. 
●Vaismedžių ir vaiskrūmių profilaktinė priežiūra. Medeliams baltinti - 50 g-100 g trašų suberti į 10 l baltalo tirpalo ir gautu skiediniu baltinti medžius ir krūmus ankstį pavasarį arba vėlyvą rudenį.

5907487102812

Charakteristikos

Trašų tipas
Granuliuotos trąšos

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Naujos prekės

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias