5,99 €
Mokesčiai
Su mokesčiais

Vaismedžių, vaiskrūmių ir vejų trąšų rinkinys, skirtas tręšti ir profilaktinei priežiūrai.

SKU
477016891163

Išparduota

Ankstyvasis ir vėlyvasis (anksti pavasarį ir vėlai rudenį) vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas. Rinkinio trąšų tirpalas apsaugo nuo staigių temperatūros svyravimų, ankstyvų šalnų, sunaikina žaladarius. Visus rinkinio komponentus ištirpinti 10 l vandens. Tręšimas pavasarį: purkšti sniegui nutirpus, esant teigiamai temperatūrai, tik iki pumpurų sprogimo pradžios. Tręšimas rudenį: purkšti nuėmus derlių, krintant lapams (nukritus penktadaliui). Geriausia tai daryti lapkritį. Vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas vegetacijos periodu apsaugai nuo chlorozės - dalį rinkinio komponentų (30 g karbamido ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti 10 l vandens. Apsamanojusių ir apkerpėjusių vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas - 50 g geležies sulfato ištirpinti 1,5 l vandens. Purkšti (gausiai tepti teptuku) samanotas ir kerpėtas kamieno (stiebo) ir šakų vietas. Nenaudoti samanotoms ir kerpėtoms šaligatvio plytelėms, nes betoniniai ir silikatiniai gaminiai paruduos.

Samanotos vejos tręšimas - dalį rinkinio komponentų (20 g karbamido ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti 10 l vandens. Purkšti (laistyti) samanotas vejos vietas. Esant poreikiui dar kartą tręšti po 7–10 dienų. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. Parudavusias samanas pašalinti iš vejos (išgrėbti). Profilaktinis vejos tręšimas (apsaugai nuo žaladarių) - dalį rinkinio komponentų (50 g vario sulfato ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti 10 l vandens. Veją purkšti spalį ar lapkritį arba anksti pavasarį, nutirpus sniegui. Gauto tirpalo užtenka 4–5 arams. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. Norint atgaivinti vejos spalvą, purkšti tik karbamidą (30 g karbamido ištirpinti 10 l vandens).

477016891163

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Turite būti prisijungę arba susikurkite paskyrą tam, kad galėtumėte palikti atsiliepimą.

Elektroninėje parduotuvėje prekessodui.lt naudojami slapukai. Tęsdami naršymą šioje elektroninėje parduotuvėje sutinkate su slapukų naudojimu. Skaityti plačiau.

Palyginti (0 prekės) Mano mėgiamiausi Susisiekite su mumis
Pirmiau prisijunkite
Pirmiau prisijunkite

Jūsų krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias